Yakuplu Mahallesi Hürriyet Bulvarı No:1 / 53 Beylikdüzü / İstanbul

7/24 Hizmet

SIKÇA SORULAN SORULAR

Lütfen bize mesaj göndermeden önce sıkça sorulan soruları okuyunuz.

Online Alışverişlerde Kargo Ücreti Öder miyim?

Saklı Dolap İç Giyim sitesi www.saklidolap.com üzerinden yapılan alışverişlerde ÜCRETSİZ KARGO hizmeti sunulmaktadır.

Hangi Ödeme Yöntemlerini Kullanabilirim?

Sitemiz üzerinden tüm ödeme yöntemlerini güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Banka kartı / Kredi Kartı / Hesaba Havale ve EFT yöntemlerini kullanabilirsiniz. Site altyapısı olarak İyzico güvenli alt yapısını kullanarak bankanız ile 3D güvenlik yöntemi kullanılmaktadır.

Ürün Elime Ne Zaman Ulaşır?

Ürününüz genel olarak aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Kargo firmasının çalışmasına bağlı olarak teslimat süreci değişse de, en geç 3 gün içerisinde ürününüz elinize ulaşır.

Online Mağaza'da alışveriş yapmak ne kadar güvenli? Verilerim korunuyor mu?

Sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerde hiçbir banka bilgileri saklanmamaktadır. Firmamız tarafına ilettiğiniz iletişim, mail vb. tüm bilgiler tarafımızdan saklanmaktadır. Hiçbir reklam amaçlı kullanım söz konusu değildir. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilir ve bilgilerinizi silebilirsiniz.

Sipariş Sonrası Süreç Nasıl İşler?

Siparişiniz tarafımıza ve ekranımıza düştüğünde kargonuz hazırlanır. Gizli kargo olarak gönderim yapılmak üzere kargo firmasına ulaşır. 

Sipariş İle Birlikte Fatura Gönderiliyor mu?

Seçmiş ve satın olmuş olduğunuz ürün ile birlikte tarafınıza fatura da iletilmektedir. Yasal geçerliliği olan faturanızı 14 iş günü boyunca elinizde tutmanızı rica ederiz.

Bize Yazın
+90 544 447 0203 7/24 İletişim